• Objednáno do 17:00, odesláno týž den. Dodací lhůta 2-4 dny
  • Doprava zdarma od 1959 Kč *
  • Více než 3186 položek na skladě
  • Baleno velmi dobře
Stanete se firemním zákazníkem?

Můžete se zaregistrovat vytvořením účtu

Zaregistrujte se

Přívěsové sítě, upínací popruhy a další nástroje pro zajištění vašeho nákladu

V našem internetovém obchodě naleznete veškeré příslušenství pro zajištění a zajištění zboží či jiného nákladu přepravovaného Vaším přívěsem! Náš sortiment zahrnuje přívěsné sítě, poutací popruhy, podpěry motocyklů, gumičky a háky.

Více ..

KTEROU TRAILER NET MÁM POUŽÍVAT?

Výběr sítě pro přívěs závisí na přepravovaném zboží. Neskladné předměty nebo zboží můžete zakrýt následující sítí pro přívěs: sítě 30x30 ok

Pokud chcete přepravovat písek, štěrk nebo podobné materiály, doporučuje se zejména použít síť přívěsu s jemnými oky. Tím se zabrání víření písku. V našem sortimentu síťových sítí nabízíme:

JAK PŘIPOJIT SÍŤ NA PŘÍVĚS?

Předměty nebo síť přívěsu lze velmi snadno zajistit pomocí bungee šňůr nebo bungee kabelů, které připevníte na rohy přívěsu nebo v případě potřeby na háky přívěsu.

Klikněte prosím zde pro bungee šňůru a napínáky

ZAJIŠTĚNÍ NÁKLADU UVAZACÍMI POPRUHY

Stěhujete se nebo chcete převézt motorku či sedačku? Upevňovací popruhy zaručují bezpečnou přepravu s přívěsem.

Výběr typu upínacího popruhu závisí na nákladu, který potřebujete zajistit. Například zajištění několika dřevěných trámů vyžaduje popruhy, zatímco přeprava motocyklu vyžaduje odolnou upevňovací sadu skládající se z postroje a popruhů.

V našem sortimentu nabízíme také stojany na motocykly.

Klikněte zde pro popruhy

Pro bezpečnou přepravu motocyklu na přívěsu je rozumné a bezpečné použít stojan na motocykl, případně v kombinaci s poutacími popruhy. Držák motocyklu udržuje motocykl v rovnováze, což usnadňuje jeho upevnění popruhy.

POTŘEBUJETE PORADIT?

Chcete poradit, který výrobek z našeho internetového obchodu je vhodný pro bezpečnou přepravu konkrétního nákladu? Nebo byste rádi věděli, co pro vás jako firemního zákazníka můžeme udělat?

Neváhejte nás kontaktovat !