• Objednáno do 17:00, odesláno týž den. Dodací lhůta 2-4 dny
  • Doprava zdarma od 1959 Kč *
  • Více než 3186 položek na skladě
  • Baleno velmi dobře
Stanete se firemním zákazníkem?

Můžete se zaregistrovat vytvořením účtu

Zaregistrujte se

Bezpečné spojení mezi autem a přívěsem pomocí spojovací hlavice od TrailerPlus

Spojení mezi vaším vozem a přívěsem musí být robustní, abyste mohli bezpečně řídit. Všechny naše produkty máme skladem, což zaručuje rychlé dodání. Máme také různé spojovací hlavice, další spojovací hlavice a příslušenství pro bezpečné připojení vašeho přívěsu k vašemu vozidlu.

Více ..

HLAVA ZÁVĚSU STABILIZANÁ PROTI KOUVÁNÍ PŘÍVĚSU

Stabilizovaný vřeteník poskytuje dodatečný odpor v bodě otáčení balíku pomocí třecích misek nebo brzdových čelistí. V důsledku toho se přívěs otáčí více horizontálně a možná i vertikálně a přívěs se kývá nebo odskakuje zpět.

BRZDĚNÉ A NEBRZDĚNÉ KULOVÉ HLAVY ZÁVĚSU

Při nákupu kulového závěsu je třeba zvážit rozdíl mezi brzděným přívěsem a nebrzděným přívěsem. Poté zvolte správný trubkový spoj, kulatý nebo čtvercový, s vhodným průměrem.

PŘÍDAVNÉ HÁKY A ZÁVĚSY S KULOVÝMI HLAVAMI

Dobrý kulový závěs a přídavná hlava závěsu jsou nezbytné pro zajištění spojení mezi automobilem nebo jiným motorovým vozidlem a přívěsem. Přídavná spojovací hlavice je přídavný zámek pro případ náhodného odpojení od přívěsu.

PŘÍSLUŠENSTVÍ SPOJOVACÍ HLAVY NEBO PŘÍDAVNÉ SPOJOVACÍ HLAVY

Průměr trubkového spojení přívěsu lze upravit pomocí redukčních rozpěrek. Stále tedy můžete připojit svůj aktuální přívěs k vřeteníku vašeho vozidla. Často jsou redukční vzpěry připevněny k hlavám stabilizátoru.

MONTÁŽNÍ MATERIÁL PRO VÁŠ PŘÍVĚS

Náš sortiment stabilizovaných spojovacích hlavic, kulových spojovacích hlavic a kulových spojek značek Alko , Albe , Winterhoff a Knott je rozsáhlý a zahrnuje také upevňovací materiál pro kompletní montáž přívěsu na vaše vozidlo. Pokud nemůžete najít spojovací prvek, který potřebujete, podívejte se pod příslušenství hlavy závěsu . Nejste si jisti, jaké šrouby a šrouby nebo jiný materiál vybrat? Následně prosím kontaktujte pomocí telefonního čísla 031 - 528 854 443 nebo kontaktního formuláře na stránce Kontakt .