• Objednáno do 17:00, odesláno týž den. Dodací lhůta 2-4 dny
  • Doprava zdarma od 1959 Kč *
  • Více než 3171 položek na skladě
  • Baleno velmi dobře
Stanete se firemním zákazníkem?

Můžete se zaregistrovat vytvořením účtu

Zaregistrujte se

Pneumatiky a kola pro přívěsy

Je nezbytné, aby byl váš přívěs vybaven dobrými pneumatikami. Na TrailerPlus máme širokou škálu pneumatik a příslušenství k pneumatikám pro váš přívěs. Tyto pneumatiky lze také použít pro váš karavan, stan přívěsu nebo přívěs na zavazadla. Je třeba pečlivě zkontrolovat rozměr pneumatiky a zkontrolovat, zda potřebujete kompletní kolo nebo pouze slitinový ráfek, duši nebo plášť.

Více ..

PNEUMATIKY NA PŘÍVĚS

Nabízíme různé velikosti pneumatik pro přívěsy:

Před nákupem pneumatiky pro přívěs musíte nejprve zkontrolovat počet palců vaší pneumatiky. Velikost je na boku pneumatiky. Pokud je na vaší pneumatice napsán následující popis 175 / 70 R 14 82T, pak je vaše pneumatika 14 palců. Velikost pneumatiky je tedy v datové řadě na čtvrtém místě. U každé pneumatiky je tento rozměr jiný.

Pneumatiky lze samozřejmě použít i jako rezervní kolo.

PNEUMATIKA NEBO VZDUCHOVÁ KOMORA

Máte vadnou pneumatiku nebo vadnou duši? Pneumatiku nebo duši pro váš přívěs si také můžete objednat samostatně na TrailerPlus. Nabízíme pneumatiky různých značek, jako jsou Kings Tire a GT-Radial.

POMALÝ PROVOZ

V našem sortimentu máme také pomalu se pohybující pneumatiky. Tyto pneumatiky se používají například pro trakař a motokáru. Pomalu se pohybující pneumatiky jsou k dispozici v různých velikostech.

PŘÍSLUŠENSTVÍ PŘÍVĚSNÁ KOLA

S příslušenstvím doplníte kola přívěsu. Pevný ráfek nebo nové šrouby kola a vaše kolo přívěsu je jako nové. Kromě toho máme příslušenství pro vaši pneumatiku přívěsu, jako je zakládací klín nebo hnací bloky.

KOUPIT PNEUMATIKY NA PŘÍVĚS

Na TrailerPlus máte široký výběr pneumatik pro přívěsy a vynikající zákaznický servis. Kupte si proto svá nová kola přívěsu ještě dnes.