• Objednáno do 17:00, odesláno týž den. Dodací lhůta 2-4 dny
  • Doprava zdarma od 1959 Kč *
  • Více než 3171 položek na skladě
  • Baleno velmi dobře
Stanete se firemním zákazníkem?

Můžete se zaregistrovat vytvořením účtu

Zaregistrujte se

Osvětlení přívěsu

Hledáte osvětlení přívěsu nebo konkrétní díly osvětlení? Nabízíme velmi širokou škálu dílů pro váš přívěs, přívěs na loď, karavan nebo dodávku. Světla a osvětlení v našem internetovém obchodě jsou obvykle skladem, takže je rychle seženete!

Více ..

HARDWARE PRO PŘIPOJENÍ OSVĚTLENÍ

Nefunguje správně světlo přívěsu? Může se stát, že je vadné spojení, že je přerušený kabel nebo že je žárovka jednoduše rozbitá. Pokud je spojení rezavé nebo špatně provedené, musíte jej bezpodmínečně vyměnit! Proto nabízíme řadu kabelových ok, připojovacích bloků, spojovacích krabic, teplem smrštitelných bužírek a konektorů.

Viz spojovací hardware

ZADNÍ SVĚTLA

Právě zadní světla přívěsu jsou nejčastěji poškozena. Každému se stane, že při couvání narazí do sloupu nebo jiného vozidla. Během nakládání nebo vykládání přívěsu může dojít také k poškození osvětlení. Neboj se ! V našem internetovém obchodě najdete kompletní sady zadních světel i žárovky a skla pro řádnou opravu poškození.

Podívejte se prosím na rozsah zadních světel

Podívejte se prosím na nabídku zadních světel-LED

Má váš přívěs osvětlení Radex a chcete jej vyměnit nebo znovu připojit? Zde najdete informace: Jak připojit zadní světla přívěsu?

OSVĚTLENÍ SPZ MUSÍ SPRÁVNĚ FUNGOVAT

Potřebujete konkrétní osvětlení SPZ nebo chcete vyměnit stávající? Dálniční zákon uvádí, že jsme povinni zajistit, aby registrační značka vašeho vozidla včetně přívěsu byla vždy dobře viditelná. Osvětlení SPZ vašeho přívěsu by mělo správně fungovat při jízdě v noci. Pro osvětlení Vaší SPZ najdete vše potřebné v našem internetovém obchodě.

KUPTE SI OSVĚTLENÍ PŘÍVĚSU ONLINE

U TrailerPlus je velmi snadné objednat osvětlení přívěsu online. Objednat si můžete mimo jiné koncová světla, odrazky, boční značení a osvětlení SPZ.

A pokud objednáte ve všední dny, do 15:00, vaše objednávka bude připravena tentýž den a bude odeslána naší zásilkovou službou!